Zdjęcie produktu
Powiększ 123

Niewidzialne ogrodzenie dla kota

Cena: 1259,00

Numer katalogowy: PSPCF-1000-20

Masz problem z uciekającym lub nadto rozrabiającym w Twoim ogrodzie kotem? Dzięki systemowi niewidzialne ogrodzenie marki PetSafe model Deluxe In-Ground Cat Fence - Twój problem przestanie istnieć.

Funkcjonalny zestaw niewidoczne ogrodzenie PetSafe Deluxe In-Ground Cat Fence umożliwia  utrzymywanie kota w całkowitej swobodzie, jednakże w  obszarze, jaki sam mu wyznaczysz rozkładając przewód antenowy dołączony do zestawu. Kiedy kot zbliży się do przewodu na ustawioną odległość w jego obroży uruchomi się karcący sygnał dźwiękowy. Gdy podejdzie jeszcze bliżej obroża skarci go impulsem.

W modelu Deluxe In-Ground Cat Fence zastosowano nowy kształt obroży elektronicznej dla kota. Jest jeszcze lepiej dopasowana do szyi kota i bardzo lekka - jej waga to tylko 45 gram.

Zaawansowana technologicznie obroża elektroniczna posiada regulację trybu pracy w czterech zakresach impulsów, plus dodatkowy program z samym ostrzeganiem dźwiękowym tak aby dopasować ją do danego kota. Zmiany trybu pracy dokonuje się poprzez łatwo dostępny przycisk na obroży elektronicznej. W obroży zastosowano również sygnalizację niskiego poziomu baterii.

Niewidzialne ogrodzenie można dostosować do wszystkich typów terenu: otwartej przestrzeni, terenu zalesionego, usianego wzgórzami, ogrodzonego bądź też nie ogrodzonego. Kabel można wydłużyć do 1200 metrów.

Pasek zastosowany do mocowania odbiornika obroży elektronicznej jest paskiem wymiennym. Pasek dostarczany przez producenta można zastąpić własnym paskiem lub obrożą. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu przez producenta prostego systemu mocowania odbiornika za pomocą przykręcanych elektrod, które mocują i odpowiednio utrzymują odbiornik przy pasku obroży.

Funkcjonalność:
Zestaw zawiera:
Opcjonalnie:

Zestaw posiada certyfikat CE oraz ECMA.

UWAGA: Obroże dodatkowe Cat Collar są w pełni kompatybilne ze starszymi systemami marki PetSafe. Obroża zastąpiła starszy model PetSafe UL-250. Nowy typ obroży zasilany na baterię RFA-188 wzbudza się na innych odległościach niż obroże dodatkowe dla kotów starego typu (PetSafe UL-250, zasilane na dwie baterie CR2032).